Kolor czerwony w świątecznych stylizacjach

Myśląc o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia od razu na myśl przychodzi nam kolor czerwony. Kojarzymy go przede wszystkim ze strojem Świętego Mikołaja, który w dzieciństwie przynosił nam długo wyczekiwane prezenty. Wraz z nim na naszych twarzach od razu pojawiał się uśmiech. Nie mogłyśmy doczekać się tego, co akurat dostaniemy danego roku. Czy będzie to najnowsza Barbie, a może zestaw koralików do robienia biżuterii. 

Poczuj magię świąt

Teraz, kiedy jesteśmy już dorosłe i Mikołaj jest już tylko bajką, w którą wierzyłyśmy w dzieciństwie. Trudniej nam poczuć magię świat. Teraz na swoich głowach mamy mnóstwo obowiązków domowych. Bo kto umyje za nas okna, ugotuje barszcz i uszka? Jednak warto stworzyć świąteczną atmosferę. Wystarczy, że upieczemy pachnące pierniki, których zapach będzie unosić się w całym domu. Ubierzemy wspólnie z chłopakiem, narzeczonym, czy siostrą choinkę przy świątecznej muzyce. I już poczujemy zbliżające się święta.

Jednak nie samymi przygotowaniami i atmosferą stworzymy udane święta. Nie możemy przecież zapomnieć osobie. Po tym wszystkim powinnyśmy wybrać najlepszą stylizację, w której zachwycimy rodzinę i same będziemy się świetnie czuć. Możemy założyć na przykład wełniany sweter w kolorze czerwonym z Mikołajem, do tego dołożyć czarną ołówkową spódnicę i czerwone szpilki. O butach, które będę świetnie wyglądać w takiej stylizacji pisałam tutaj. Warto przeczytać ten artykuł. Myślę, że takie połączenie będzie wyglądać stylowo, jednak będzie w nim zabawny element w postaci swetra.

Kolor czerwony w świątecznej stylizacji
Kolor czerwony w świątecznej stylizacji

Oprawa świąteczna

Kiedy mamy już gotową stylizację, którą zachwycimy całą rodzinę powinnyśmy pomyśleć o makijażu, paznokciach i innych dodatkach. Kolor czerwony idealnie sprawdzi się na ustach, jak również na paznokciach. Będzie to idealnym zwieńczeniem całości. Możesz dorzucić do tego uroczą opaskę na włosy z czapką mikołajową, czy różkami renifera. Na pewno tak drobnym elementem wywołasz uśmiech na niejednej twarzy.

Sama widzisz jak niewiele wystarczy, żeby stworzyć magiczną i świąteczną atmosferę odpowiednią stylizacją. Możesz przecież wyglądać równie kobieco, jak każdego dnia.

Pamiętaj jednak, że wtedy najważniejszy jest czas spędzony w rodzinnym gronie.

Stwórz magiczną atmosferę
Stwórz magiczną atmosferę

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *